czwartek, 7 grudniawitaj na moim blogu :)

Stylizacje na ślub

Każdy ślub wymaga pieczołowitych przygotowań, którymi z zapałem zajmują się państwo młodzi oraz ich rodziny. Nic jednak, tak nie zajmuje przyszłej panny młodej jak dobranie własnej stylizacji oraz odpowiedniej sukni ślubnej. Każda kobieta, podczas tego wyjątkowego dnia, chce wyglądać zjawiskowo i najpiękniej na sali. Na jakie modne rozwiązania postawić, będąc panną młodą?
Suknie ślubne zmieniały się na przestrzeni lat. Moda zmienia się i wraca jak bumerang, sprawiając, że kroje wyjątkowych sukien ślubnych, zapierają wdech w piersiach u każdego. Nawet to, do czego większość pań jest zgodnych, czyli oczywisty biały kolor, może zostać doprawiony odrobiną różu lub jasnym niebieskim. Świetnie sprawdzają się również migoczące, subtelne dodatki w postaci kryształków lub diamencików, które pięknie mienią się w świetle.
Popularnymi krojami sukien ślubnych są: krój klasyczny (stawiający na prostotę i elegancję, charakteryzujący się dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem), litera A (podobna do wcześniejszej, sprytnie ukrywa niedoskonałości i nadaje uroku), rybka (inaczej, syrenka to krój niezwykle dopasowany do sylwetki, przeznaczony bardziej dla szczupłych kobiet), princessa (kojarzona z dziecinnymi marzeniami o byciu księżniczkom, składa się z dopasowanej góry i mocno rozkloszowanego dołu, przy tym suknia bogata w falbany i błyszczące dodatki).
Poza suknią ślubną, ważne są również dodatki jakie nałoży na siebie panna młoda. Dokończą one stylizację i nadadzą jej powabu. Buty ślubne to również temat, który spędza sen z powiek przyszłych żon. Pod tym względem, warto sugerować się swoim komfortem i uznaniem. Panie nie przepadające za wysokimi szpilkami, mogą postawić na obcas średniej wysokości, który dzięki swojej stabilności sprawi, że nogi nie będą boleć, a panna młoda przetańczy całą noc. W tym temacie, modne stają się obcasy zdobione ładnymi ornamentami w kwiatowe wzory, które nadają lekkości i uroku. Tradycyjne fasony, stawiające na biel i prostotę, również prezentują się elegancko i klasycznie.
Biżuteria ślubna to kwestia, o której myśli się na końcu. Dopasowana idealnie do stylu sukni ślubnej, sprawi, że panna młoda wygląda niezwykle elegancko, a stylizacja została dopieszczona. Białe złoto i srebro świetnie będzie się prezentować. Warto zaznaczyć i podkreślić swoją urodę subtelną biżuterią, która nada powabu, ale nie będzie za ciężka. Nie powinno się przesadnie obwieszać błyskotkami, ponieważ zepsuje to cały efekt, na jakim zależy pannie młodej – subtelnej urodzie i lekkości.