sobota, 22 czerwcawitaj na moim blogu :)

Przypinki – zaprojektuj je sam

Sprytnie zaprojektowana grafika i chwytliwa treść pozostają w pamięci konsumentów przez długi czas. Reklamy nie muszą być jednak natarczywe i znajdować się jedynie na billboardach. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się przypinki reklamowe. Są widoczne, ale nie natarczywe, a przy tym mogą posłużyć za ciekawy gadżet dla klientów.

zaprojektuj i zamow przypinki

Przypinki na zamówienie można zamówić w wielu firmach zajmujących się tą tematyką, które dostępne są w internecie. Niejeden producent przypinek zapewnia wysokojakościowe produkty z własnoręcznie przez klienta stworzoną grafiką oraz treścią reklamową. Wielkość przypinek to kwestia osobista, ale najlepiej kierować się średnimi formatami, które są czytelne, a przy tym dopasują się jako dodatek do plecaków, toreb lub na żakiecie i kurtce.

Ja tutaj o reklamie, a przecież przypinki to absolutnie nie tylko gadżety reklamowe. Poza reklamodawcami, przypinki głównie kojarzone są z młodymi ludźmi i ich otwartością względem emanowania swoim gustem pod względem muzyki czy filmów. Młodzież lubuje się w takich gadżetach, jak przypinki, które zawierają na swojej tarczy ich ulubiony zespół lub bohaterów z serialu.

Na całe szczęście dla młodzieży, są też przypinki na zamówienie. Taka opcja sprawdza się idealnie w przypadku gdy nie mogą oni znaleźć poszukiwanego motywu. Warto wtedy samemu zaprojektować sobie dodatek. Producenci zapewnią indywidualnie zaprojektowaną przypinkę niezależnie od okazji i tematyki. Wystarczy przesłać pożądaną grafikę i już po jakimś czasie można cieszyć się upragnioną przypinką. To świetna gratka również dla dzieci, które w taki sposób przyozdobią swoje szkolne plecaki.

Zamów przypinki tutaj: https://buttonfly.pl/