piątek, 24 majawitaj na moim blogu :)

Przypinki reklamowe pomogą budować rozpoznawalność firmy

Budowanie rozpoznawalności marki jest nieodłącznym elementem promowania biznesu. Firmy mogą przyjmować bardzo różne strategie promocyjne. Jednak nieodłącznym elementem każdej strategii marketingowej jest inwestycja w gadżety reklamowe. Gadżety takie jak przypinki reklamowe z powodzeniem mogą promować wizerunek marki i wzmacniać jej rozpoznawalność.

Oryginalne gadżety, czyli przypinki reklamowe

Oczywiście hasło gadżety reklamowe zazwyczaj kojarzone jest przez większość osób z kubkami czy też długopisami z logo firmy. Jednak bardzo ciekawym i efektownym gadżetem są przypinki reklamowe – z logo lub innym nadrukiem reklamowym. Przypinki to niewielkie metalowe znaczki, które najczęściej spotykane są w okrągłym kształcie. Można je przyczepić do ubrania za pomocą dołączonej agrafki lub innej formy zapięcia – na przykład magnesu czy krokodylka. Przypinka reklamowa może mieć różne kształty, jednak zdecydowana większość wykonywanych na zamówienie klientów przypinek jest okrągła. Producent przypinek może mieć jednak w ofercie również przypinki prostokątne lub jeszcze innych kształtów.

Personalizowane przypinki na zamówienie

przykładowa przypinka reklamowa

Elementem graficznym przypinki może być tak naprawdę wszystko, stąd nazewnictwo przypinki na zamówienie czy przypinki z własnym nadrukiem. To klient tworzy swój projekt graficzny, który producent przypinek umieści na robionych na zamówienie gadżetach. Nie zawsze jest to logo firmy, choć akurat przypinki reklamowe często idą w tym właśnie kierunku. Niemniej może to być również grafika przedstawiająca reklamowany produkt lub też hasło reklamowe kojarzące się z reklamowaną firmą.

Kiedy i dlaczego zainwestować w przypinki

Przypinki mogą być wykorzystane we wszystkich miejscach, w których pracownicy firmy mają kontakt z potencjalnymi klientami. W siedzibie firmy takie znaczki będą efektownym elementem ubioru pracowników. Na zewnętrznych targach, konferencjach czy szkoleniach przypinki z nadrukiem reklamowym są ciekawym prezentem i pamiątką dla osób uczestniczących w danym wydarzeniu. Przypinka nie jest zbyt dużych rozmiarów i jest tania w produkcji, a potrafi przynieść duże korzyści.