piątek, 24 majawitaj na moim blogu :)

Ładna i nowoczesna kuchnia z elementami miedzi

Kuchnia, w której zamontujemy miedziane produkty będzie pomieszczeniem wyglądającym bardzo stylowo, nowocześnie i elegancko. Niewątpliwie będzie to strzał w dziesiątkę i nasza kuchnia zacznie się świetnie prezentować. Jakie elementy z miedzi warto zakupić? W ofertach sklepów specjalizujących się w towarze dedykowanym wyposażeniu wnętrz kuchennych z tego szlachetnego materiału, znajdziemy najczęściej zlewy miedziane, baterie miedziane, korki miedziane oraz klamki czy inne uchwyty.

Nie chcąc nikogo wystraszyć, ani odwieść od tego pomysłu, muszę jednak w tym miejscu zaznaczyć, że w przypadku asortymentu miedzianego trzeba od razu nastawić się na dosyć wysokie koszty. Ceny zlewów z miedzi kosztują średnio od dwóch do sześciu tysięcy złotych, a okapy to już koszt powyżej dziesięciu tysięcy złotych. Nawet takie korki miedziane do zlewu kosztują około trzysta złotych. Niewątpliwie trzeba dysponować większą gotówką, by iść z aranżacją kuchni w tym kierunku, ale jeśli tylko możemy i stać nas na to, to definitywnie warto to zrobić.

zlew miedziany z korkami miedzianymiPodwójny zlew miedziany z baterią i korkami miedzianymi

Zakładając, że nasza właśnie urządzana kuchnia ma nam służyć przez dłuższe lata, to nie ma najmniejszego sensu szukać tanich produktów miedzianych. Użyta do ich produkcji miedź może być gorszej jakości lub mogą być wytworzone z mieszanki miedzi z czymś innym, oczywiście tańszym. Trzeba zdecydowanie postawić na towary najwyższej jakości, bo tylko one będą gwarancją piękna, solidności i niezawodności na długie lata. Tak, produkty wykonane z dobrej jakości miedzi odznaczają się wyjątkową trwałością.

Gdzie kupować miedziane produkty do wnętrz kuchni, by się nie rozczarować? Bardzo eleganckie, ślicznie zdobione i niezwykle wysokiej jakości produkty dostaniemy w sklepie Miedziany Dom. Mają tam zlewy i okapy, ale też baterie i korki miedziane do kuchni. Warto zajrzeć na stronę sklepu i osobiście przekonać się jak ładne może być nasze wyposażenie miedziane.