środa, 17 lipcawitaj na moim blogu :)

Kupujesz okna do domu? Sprawdź, które zapewnią Ci największe oszczędności!

Dobrej jakości okna w Twoim domu to podstawa! Dzięki temu możesz realnie zaoszczędzić na rachunkach oraz cieszyć się wyjątkową estetyką wnętrza. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć na temat okien drewnianych i plastikowych a także aluminiowych. Gdzie kupować i na co zwrócić szczególną uwagę?

Okna plastikowe czy drewniane – które są lepsze?

Okna plastikowe są najczęściej wybieranym produktem wśród klientów. Montujemy je zarówno w domach jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej jaki w blokach. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Wysokiej klasy okna PCV nie potrzebują żadnych zabiegów konserwacyjnych i mogą posłużyć Ci nawet przez kilkanaście lat. Okna Veka są z pewnością warte Twojej uwagi. Firma od lat zajmuje się produkcją okien plastikowych, ale również drzwi balkonowych PCV oraz najlepszych profili okiennych na rynku. Odpowiednie profile okienne są niezbędne do tego, aby utrzymać w domu lub mieszkaniu ciepło. Wpływają też na użytkowanie okien i przedłużają ich żywotność. Veka produkuje okna plastikowe w wielu kolorach – Ty sam decydujesz jaki odcień będzie dla Ciebie najlepszy. Jeśli mieszkasz w bloku i musisz dostosować zewnętrzne ramy okienne do elewacji, nie ma żadnego problemu, wówczas wybierz okna dwukolorowe, które od wewnętrznej strony posiadają wybraną przez Ciebie barwę, natomiast od strony ulicy rama ma kolor biały. Okna plastikowe są niezastąpione również w biurach, sklep, a także w instytucjach użyteczności publicznej. Gdy zależy Ci na mniejszych rachunkach za ogrzewanie, wiedz, że lepsze są szyby o mniejszych powierzchniach niż te o dużych, czy nietypowych rozmiarach.

Okna drewniane i okna drewniane aluminiowe – czemu są tak dobre?

Drutex to firma, która w swojej produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze roboty technologiczne. Dzięki temu ich okna są perfekcyjnie wykonane, a także mają doskonałe parametry cieplne. Jeżeli marzy Ci się dom pasywny lub zależy Ci na dużych oszczędnościach, powinieneś wybrać okna aluminiowe lub aluminiowo-drewniane. Mają one niski współczynnik Uw, który decyduje o tym, że ciepło nie ucieka. W mieszkaniu panuje przyjemna temperatura Oczywiście te okna są nieco droższe niż najtańsze okna PCV, ale jeżeli zależy Ci na oszczędnościach jest to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać! Okna Drutex to nie tylko drewno i aluminium. Znajdziesz tutaj również najbardziej popularne modele okien PCV. Firma jest zdobywca licznych nagród, a za jej sukcesem stoi jakość, która zadowala nawet najbardziej wybrednych klientów.